У рамках «Всесвітнього дня психічного здоров’я» студенти-психологи 3 курсу факультету № 6 Максим Арістов, Діана Падалка, Анастасія Монахова та Анна Стець під керівництвом доцента кафедри соціології та психології факультету № 6 Яни Пономаренко відвідали практичний семінар «Все, що необхідно знати про запобігання суїцидальної поведінки дитини». Семінар проходив за підтримки Харківської обласної громадської організації «МИР».
Основна мета семінару – підвищити обізнаність про самогубства, як про серйозну проблему суспільної охорони здоров’я в усьому світі; поглибити знання про те, що можна зробити для запобігання самогубствам дітей; зменшити масштаби стигматизації, що супроводжує це явище; переконати дітей, які відчувають розпач, що вони не самотні.
Семінар проводила психолог, кандидат психологічних наук, доцент, арт-терапевт Олена Гант.