На факультеті № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся виховний захід «Студентською родиною любимо Україну», присвячений посвяті першокурсників, які навчаються за спеціальністю «психологія», у психологи.

Ректор університету Дмитро Швець та перший ректор навчального закладу Олександр Бандурка привітали студентів-першокурсників, вручивши їм значки першокурсників, і студентів 4 курсу, які отримали значки випускників.

Артистизм та творчі здібності продемонстрували студенти під час святкового концерту, який був організований завідувачем кафедри соціології та психології Оленою Євдокімовою. Юнаки та дівчата виконували пісні, танцювальні номери й гумористичні сценки про студентські будні, а також підготували кілька відеофільмів про кафедру соціології та психології, викладачів та студентів. Музичні вітання студентам також підготували доцент кафедри соціології та психології Юрій Александров, курсанти факультету № 3 та студенти з Азербайджану.

Завершилося свято складанням Клятви психолога та передачею «Кубка студентів-психологів» першокурсникам.