Доцент кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 Сергій Абламський взяв участь у науково-практичному семінарі «Процесуальне та криміналістичне забезпечення досудового розслідування», який відбувся у Львівському державному університеті внутрішніх справ.

На семінарі розглянули проблеми доказування, використання спеціальних знань під час досудового розслідування, застосування заходів забезпечення кримінального провадження. Йшлося також про запровадження інституту кримінальних проступків.

Серед учасників заходу були представники Львівського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, Слідчого управління ГУНП у Львівській області, відділення забезпечення експертної діяльності органів охорони державного кордону Західного регіонального управління, Харківського національного університету внутрішніх справ, другого слідчого відділу управління ДБР, розташованого у м. Хмельницькому, адвокати та прокурори.