У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся науково-практичний семінар «Розслідування злочинів, вчинених у сфері використання електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), систем та комп’ютерних мереж і мереж електрозв’язку (кіберзлочинів)».

У семінарі взяли участь представники Головного слідчого управління  МВС України та Управління боротьби з кіберзлочинністю  МВС України, представники ГУМВС, УМВС України в Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Полтавській та Сумській областях, науково-педагогічний склад університету.

Відкрив засідання проректор університету Олександр Головко. Він підкреслив важливість систематичного проведення таких заходів, розповів про Харківський національний університет внутрішніх справ та побажав усім присутнім плідної роботи.

Після семінару були проведені екскурсії до навчально-тренувального центру боротьби з кіберзлочинністю та моніторингу кіберпростору, навчального райвідділу міліції тощо.