"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

Доценти кафедри трудового та господарського права факультету № 2 Олена Чорноус та Анастасія Клименко провели зустрічі зі школярами м. Балаклея. Вони розповіли майбутнім абітурієнтам про факультети та спеціальності, за якими готують фахівців у Харківському національному університеті внутрішніх справ, про порядок вступу до вишу, подальше навчання за обраними спеціальностями та запрошує на академічні Дні відкритих дверей.

Сумлінне навчання дозволить випускникам отримати позитивні результати під час проходження ЗНО та отримати омріяну професію. Також Анастасія Клименко та Олена Чорноус наголосили, що університет здійснює підготовку школярів до зовнішнього незалежного оцінювання за дистанційною формою.

Щоб підвищити наочність та зацікавити молодь спеціальностями факультету, представники університету ознайомили молодь з навчальним планом, концепцією спеціальностей, переліком посад, які обіймають випускники після закінчення вишу. Працівники кафедри також надали школярам інформаційні матеріали про університет, які дають можливість докладніше разом із батьками ознайомитися з закладом освіти та правилами вступу до нього.

ВЗГ ХНУВС