На запрошення доцента кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ   Людмили Парфентій заняття з дисципліни «Бухгалтерський облік» для студентів 2 курсу денної форми навчання провела бухгалтер Комунального закладу Сумський Палац дітей та юнацтва Ольга Ткаченко з лекцією «Здійснення шахрайства з використанням облікових документів та основні шляхи запобігання».

У рамках теми заняття «Використання облікових документів при виявленні та розслідуванні корисливих зловживань в окремих сферах економічної діяльності» Ольга Анатоліївна розповіла студентам про можливі способи здійснення шахрайства та корисливих зловживань з використанням облікових документів, основні шляхи їх недопущення та виявлення. Студенти з цікавістю прослухали інформацію про випадки шахрайства та зловживань, з якими довелося стикнутися доповідачу за час багаторічної роботи на посаді головного бухгалтера.

Сумська філія ХНУВС