Фахівці відділу міжнародного співробітництва Харківського національного університету внутрішніх справ Олександр Кущев та Олена Михайлик разом із професором кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Тетяною Гудзь провели заняття на тему Україна–НАТО для курсантів 2 курсу факультету № 1. Курсантів ознайомили з головною метою створення цієї організації, керівними органами, порядком прийняття рішень, основними напрямами співпраці з Україною.

Під час обговорення теми, курсантам розповіли про пріоритетні завдання та заходи Річної національної програми під егідою Комісії Україна– НАТО на 2019 рік. Також спікери звернули увагу на те, що триває робота над Річною національною програмою під егідою Комісії «Україна–НАТО» на 2020 рік, яка буде максимально наближена до формату плану дій щодо членства України в НАТО.