На зустріч було запрошено працівника навчально-методичного відділу, завідувача відділення моніторингу якості підготовки Тетяну Фоменко. Тетяна Олександрівна розповіла про проходження акредитації освітніх програм I (бакалаврського рівня) вищої освіти у 2020 році за спеціальностями 081 «Право» та 053 «Психологія».

Під час засідання було розглянуто питання щодо продовження надання благодійної допомоги – здачі крові для воїнів ООС та онкохворих дітей у Національній мережі центрів служби крові «Червона Лінія» (м. Харків). Розглянуто було також питання активізації взаємодії курсантів та Юридичної клініки університету.

Голова курсантсько–студентського об’єднання курсант 4 курсу Олексій Барбашов повідомив, що 14 листопада університет відвідають представники курсантсько-студентського самоврядування Сумської філії та Кременчуцького льотного коледжу – структурних підрозділів вишу. Присутні обговорили питання налагодження з ними плідної взаємодії.