Перший ректор та ініціатор створення Харківського національного університету внутрішніх справ, академік Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України, генерал-полковник міліції Олександр Бандурка напередодні 25-річного ювілею вишу продовжує зустрічатися з курсантсько-студентською молоддю, відкриваючи для юнаків і дівчат цікаві й значимі сторінки історії становлення та розвитку університету. Людина-легенда, яка стояла у витоків створення української державності, вагома постать у політичному й суспільному житті України, за плечима якої величезний життєвий та професійний досвід, Олександр Маркович завжди охоче спілкується з молоддю. Цього разу з історією створення університету – нового українського відомчого закладу освіти, тими завданнями, які постали перед молодим колективом університету, він знайомив студентів вишу. Розповідав, як завжди, надзвичайно яскраво, емоційно, апелюючи цифрами й фактами, міцно тримаючи увагу аудиторії, як це уміє робити Олександр Маркович – неперевершений оратор та оповідач.