Шановні освітяни!
Шановні курсанти і студенти!
Шановні працівники і випускники Харківського національного університету внутрішніх справ!
Від імені керівництва Департаменту персоналу організації освітньої та наукової діяльності МВС та мене особисто дозвольте засвідчити повагу та щиро привітати весь колектив Харківського національного університету внутрішніх справ з 25-річчям.
Ваш університет займає передову позицію серед закладів вищої освіти нашої держави, а цей ювілей — ще одна приємна нагода відзначити ваш високий професіоналізм, інноваційні підходи та самовіддану працю. Багато вчених і викладачів університету, тисячі його випускників зробили гідний внесок у розвиток української науки, стали активними творцями нової правоохоронної системи України.
З нагоди цього гарного свята прийміть найщиріші вітання та побажання творчої наснаги і успіхів!
Нехай ваш досвід і професіоналізм, величезний творчий і інтелектуальний потенціал у справі підготовки фахівців та виховання молоді й надалі служитимуть зміцненню нашої держави.
Бажаю всім міцного здоров'я, любові, злагоди і благополуччя!

директор Департаменту
персоналу, організації освітньої