"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

Старший викладач кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 Наталія Кобець провела профорієнтаційний захід зі студентами Медичного коледжу Харківської медичної академії післядипломної освіти.

Наталія Кобець розповіла про історію університету, його розвиток, сучасну навчальну та матеріально-технічну базу, впровадження нових  сучасних спеціальностей. Поінформувала також студентів  про  умови вступу і навчання у ХНУВС, про специфіку підготовки курсантів, студентів та слухачів за різними спеціальностями та спеціалізаціями, а також формами навчання та ін. Окремо було роз’яснено порядок подання документів до вишу. Студенти коледжу дізналися про роботу підготовчого відділення, кафедри військової підготовки, після закінчення якої можна отримати військове звання «молодший лейтенант запасу». Наприкінці зустрічі Наталія Кобець також відповіла на численні запитання студентів.

ВЗГ ХНУВС