На базі «Гендерного Відкритого Університету» студенти-психологи 3 та 4 курсів разом із доцентами кафедри соціології та психології факультету № 6 Наталією Гресою, Аллою Шиліною та професором кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Юлією Загуменною продовжили навчання  за програмою «Гендерна культура і грамотність – твій крок у майбутнє». Зняття були присвячені освіті як таємній зброї гендерного конструювання та проблем булінгу і мобінгу. Під час бінарних занять було розглянуто питання: як конструктується свідомість людини; соціальне аутсайдерство як результат множинної дискримінації; антидискримінаційна експертиза освітнього контенту.  Розглянуто було також проблеми булінгу, мобінгу, дискримінація на робочому місці, як протидіяти насильству та інше.