Студенти групи Ф-6-ПДдср19-6 разом зі старшим викладачем кафедри соціально-гуманітарних дисциплін кандидатом філологічних наук Наталією Кобилко відвідали університетський музей, де прослухали історію становлення та розвитку вишу. Екскурсію провів фахівець відділу соціально-гуманітарної роботи Андрій Прохоров. Він цікаво розповів про перші форми підготовки правоохоронців у Харкові, створення та розбудову вищого міліцейського закладу освіти, пріоритети, яких дотримується колектив університету на сучасному етапі. Студенти долучилися до з’ясування обставин вбивства та ДТП, відображених на макетах; із цікавістю розглядали форму охоронців правопорядку різних періодів. Студенти активно ставили запитання екскурсоводу, вели бесіду, а найголовніше – більше дізналися про історію та традиції закладу, в якому навчаються.