У Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна відбулося нагородження переможців ХХІ обласного конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена». У заході взяли участь керівники закладів вищої освіти, переможці обласного конкурсу різних років, провідні викладачі та науковці, серед яких і представники Харківського національного університету внутрішніх справ на чолі з ректором Дмитром Швецем. Присутніх привітали голова Харківського університетського консорціуму Людмила Бєлова та голова Ради ректорів Віль Бакіров.

Нагороди переможцям конкурсу вручив голова Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер. Диплом конкурсу в номінації «Декан факультету» отримав декан факультету № 1 доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, полковник поліції Олександр Музичук, а в номінації «За шляхетний приклад служіння Українському народові» Диплом отримав старший викладач кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 2 Володимир Євтушок.