Відбулося відкриття дебатного турніру на «Кубок ректора» серед курсантів Харківського національного університету внутрішніх справ. Відкрив захід  ректор вишу Дмитро Швець, який зазначив, що  участь у дебатному турнірі сприяє особистісному розвитку молодої людини, а також її професійному становленню, адже вміння спілкуватися з людьми – це невід’ємна і важлива частина роботи поліцейського. Дмитро Володимирович побажав учасникам змагань натхнення, цікавих дискусій та перемоги найсильнішому.

У заході беруть участь 20 команд курсантів університету 1 та 2 курсів. Перед початком турніру команди отримали теми для підготовки, за якими будуть проводитися дебати. Турнір проходитиме в кілька етапів: кваліфікаційний, півфінальний та фінальний. Переможе команда, яка у загальному підсумку набере найбільшу кількість балів.