"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

Під час ранкового шикування особового складу Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося нагородження спортсменів, які стали переможцями та вибороли призові місця під час змагань. У відкритому чемпіонаті Харківської області з боротьби самбо курсанти університету зайняли сім перших і два третіх місця.

Серед юнаків 2002–2003 року народження:

• у ваговій категорії 87 кг курсант 1 курсу факультету № 1 Ілля Петраков посів І місце;
  • у ваговій категорії +87 кг курсант 1 курсу факультету № 1 Денис Смірнов зайняв І місце;
  • у ваговій категорії 65 кг курсант 1 курсу факультету № 4 Оксана Салова посіла І місце;
  • у ваговій категорії 60 кг курсант 1 курсу факультету № 2 Степан Кіракосян виборов ІІІ місце.

Серед юніорів 2000–2001 року народження:

• у ваговій категорії 57 кг курсант 1 курсу факультету № 3 В’ячеслав Цвєтков виборов І місце;
  • у ваговій категорії 68 кг курсант 2 курсу факультету № 1 Єгор Рева зайняв І місце;
  • у ваговій категорії 82 кг курсант 2 курсу факультету № 1 Даніз Рашидов виборов І місце;
  • у ваговій категорії + 1000 кг курсант 3 курсу факультету № 2 Руслан Нікітюк зайняв І місце;
  • у ваговій категорії 82 кг курсант 2 курсу факультету № 2 Яким Вакулов посів ІІІ місце.

У чемпіонаті України з таеквондо курсант 1 курсу факультету № 4 Станіслав Пліско у ваговій категорії 68 кг виборов ІІ місце.

Нагороди вручив та привітав спортсменів із досягненнями ректор університету полковник поліції Дмитро Швець.