Електронне наукове фахове видання «Форум права» засноване у 2005 році та видається Харківським національним університетом внутрішніх справ. Метою його заснування є досягнення якісно нового рівня повноти й оперативності задоволення інформаційних потреб суспільства у знаннях в галузі права, юриспруденції та державного адміністративного управління.

Головним редактором є доктор юридичних наук, професор Музичук О. М.; відповідальним секретарем – доктор юридичних наук, професор Зозуля І. В.

Тематика видання – згідно із галуззю науки «12.00.00 – Юридичні науки» відповідно до чинного переліку галузей наук. Виходить 4 рази на рік.

«Форум права» відповідає наказу Міністерства освіти і науки України, Національної академії наук України, Вищої атестаційної комісії України «Про затвердження Положення про електронні наукові фахові видання» від 30.09.2004 р., № 768/431/547. Видання внесено до переліку наукових фахових видань постановою президії ВАК України від 18.01.2007 р., № 3-05/1 (Бюлетень ВАК України. – 2007. – № 2. – С. 5), включено (перереєстровано) до Переліку наукових фахових видань України наказом Міністерства освіти і науки України від 04.07.2013 р.,  № 893 (Додаток 6), до міжнародної наукометричної бази Index Copernicus International (http://journals.indexcopernicus.com/+,p5061,3.html), індексується з 2012 року та до міжнародної наукометричної бази ScientificIndexingServices (SIS) (http://sindexs.org/JournalList.aspx?ID=1468), індексується з 2014 року.

Слід зазначити, що журнал «Форум права» з 2014 року включено до «Топ 100 наукових періодичних видань України» за версією Google Scholar.

Станом на 24.04.2015 року у 35 номерах журналу опубліковано 3272 наукові статті, з яких:

– у № 1 за 2015 р. – опублікована 61 наукова стаття. Серед авторів публікацій: 5 докторів юридичних наук (Зозуля І. В., Кислий А. М., Проневич О. С., Словська І. Є., Шендрик В. В.) і 26 кандидатів юридичних наук, з яких 9 працюють у Харківському національному університеті внутрішніх справ;

– у № 2 за 2015 р. – опубліковано 33 наукові статті та 1 рецензія на наукову монографію. Серед авторів публікацій: 4 доктори юридичних наук (Даньшин М. В., Завальна Ж. В., Зозуля І. В., Харченко В. Б.) і 11 кандидатів юридичних наук, з яких 3 працюють у Харківському національному університеті внутрішніх справ.

Редакційна колегія  журналу «Форум права» запрошує науковців, професорсько-викладацький склад вищих навчальних закладів і практичних працівників до активної співпраці.

Редакційна колегія видання:

Головний редактор – Музичук О.М.   (д-р юрид. наук, проф); відповідальний секретар Зозуля І.В. (д-р юрид. наук, проф); Головко О.М.  (д-р юрид. наук, проф);  Комзюк А.Т. (д-р юрид. наук, проф); Литвинов О.М. (д-р юрид. наук, проф);  Мічурін Є.О. (д-р юрид. наук, проф);  Слінько С.В.  (д-р юрид. наук, проф);Старілов Ю.М.(д-р юрид. наук, проф).

E-mail:  [email protected]

Веб-сайт журналу: forumprava.pp.ua

Режим доступу до публікацій журналу: http://nbuv.gov.ua/j-tit/FP_index.htm

Контактний телефон:  +38 050-30-39-118