Уже багато років поспіль наша країна на державному рівні вшановує пам'ять студентів та гімназистів, які у січні 1918 року полягли у страшному бою біля залізничної станції Крути.

З нагоди  Дня вшанування пам’яті Героїв Крут (29 січня) бібліотекою Харківського національного університету внутрішніх справ спільно з Центральною міською бібліотекою ім. В.Г. Белінського організовано та проведено урок пам’яті «Бій під Крутами: відом й невідомі сторінки» та презентовано виставку-реквієм «Крути: день перед вічністю».

Першокурсники університету за допомогою відео- та фотоматеріалів спостерігали за подіями запеклого бою та захоплювалися відвагою молодих хлопців, які рішуче відстоювали право українського народу жити у вільній державі.

Після завершення уроку пам’яті присутні хвилиною мовчання вшанували безсмертний подвиг загиблих Героїв Крут, які для багатьох поколінь українців стали прикладом мужності, патріотизму та високої громадянської свідомості.