У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся інструктаж із курсантами випускних курсів факультетів №№ 1, 2, 4 перед проходженням стажування на посаді, яке буде проходити у період з 24 лютого по 31 травня 2020 року у 23 територіальних органах Національної поліції.

Під час зустрічі були розглянуті організаційні питання, питання службової та особистої безпеки, виконання програми стажування на посаді. Інструктаж провели ректор університету полковник поліції Дмитро Швець, перший проректор підполковник поліції Сергій Бортник, проректор Михайло Бурдін, декани факультетів №№ 1, 2, 4 та представники профільних кафедр.

Звертаючись до майбутніх поліцейських Дмитро Швець закликав їх проявити себе старанними й наполегливими, щоб у подальшому сумлінно нести службу в лавах Національної поліції. Виконати програму стажування, провести профорієнтаційні зустрічі у рамках акції «Відвідай рідну школу» закликав курсантів перший проректор Сергій Бортник. Продовжити навчання у магістратурі на факультеті № 5 майбутнім випускникам університету запропонував Михайло Бурдін.