Працівники факультету № 5 Харківського національного університету внутрішніх справ інспектор Геннадій Гавриленко та фахівець Ольга Петросянц разом із представниками Московського відділу поліції м. Харкова начальником ВКЗ підполковником поліції Валерієм Губою та інспектором сектору криміналістичного забезпечення старшим лейтенантом поліції Євгеном Фоміном відвідали школярів 10-11 класів Харківської гімназії № 23.
Майбутніх абітурієнтів ознайомили зі структурою та матеріальною базою університету, спеціальностями, навчальним процесом, організацією побуту та дозвіллям студентів і курсантів, а також із роботою експертів-криміналістів, слідчих, методологією розслідування окремих кримінальних злочинів.