Бібліотека Харківського національного університету внутрішніх справ поповнилася новими виданнями, підготовленими науково-педагогічним складом вишу. Вони стануть в нагоді курсантам, студентам, а також викладачам профільних дисциплін.
Серед нових надходжень – «Практика Європейського Суду з прав людини щодо України. Том № 1: Збірник рішень у справах про заборону катувань чи нелюдського або такого, що принижує гідність, поводження чи покарання (ст. 3 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод)». У збірнику представлено комплекс рішень Суду, в яких розглядаються випадки порушень Україною як договірною стороною ст. 3 Конвенції.
Монографія «Протидія кримінального радикалізму в Україні» (автор Маслова Н. Г.) розкриває комплекс теоретичних і практичних питань організації та здійснення протидій кримінальному радикалізму в Україні в сучасних умовах.
Бібліотека пропонує ознайомитися з новими виданнями.