Члени Наукового товариства студентів, курсантів, слухачів, аспірантів, ад’юнктів, докторантів і молодих вчених Харківського національного університету внутрішніх справ студентки Анна Шевцова, Анастасія Пасікун та курсанти Роман Гличенко, Олександр Петренко, Дмитро Вежитчанін, Данило Васильєв, Ілля Дикань проходять сертифікований дистанційний курс на платформі Prometheus «Взаємодія органів державної влади з громадськістю». Курс складається з чотирьох модулів, що включають в себе перегляд відеолекцій та проходження комплексу завдань (тестів та інтерактивних вправ).
Метою курсу є висвітлення засад взаємодії органів державної влади із громадськістю та інструментів взаємодії; ознайомлення із структурними підрозділами з питань взаємодії зі ЗМІ та зв’язків з громадськістю в апаратах органів державної влади з сучасними принципами, стандартами, механізмами та інструментами взаємодії органів державної влади з громадськістю. Оскільки взаємодія з громадськістю є важливою функціональною складовою діяльності органу виконавчої влади, вона включає передусім отримання «зворотнього зв’язку», відстеження реакції громадськості на чинну державну політику, забезпечення прозорості та відкритості в діяльності органу влади.
Курс підготовлено в рамках проєкту Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) «Сприяння реформі державної служби шляхом посилення взаємодії державних органів виконавчої влади з громадськістю», що реалізується в партнерстві з Національним агентством України з питань державної служби та Секретаріатом Кабінету Міністрів України за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії.