Відбулося чергове засідання гуртка державно-правових дисциплін у режимі онлайн-конференції Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ. Під час засідання було підбито підсумки XІ Всеукраїнської науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти «Питання сучасної науки і права», яка пройшла в заочно-дистанційній формі у Сумській філії ХНУВС.

Студенти відзначили цікаву тематику доповідей, визначили питання, які потребують подальших наукових пошуків. Зокрема зазначили, що в умовах сьогодення особливо гостро постають питання прав людини в умовах карантину та взаємодії з правоохоронними органами. Тому було запропоновано продовжувати працювати за обраними темами з урахуванням сучасних реалій.

Сумська філія ХНУВС