За планом роботи студентського наукового гуртка кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії ХНУВС «Актуальні проблеми розвитку національної економіки в умовах глобалізації» був проведений круглий стіл «Інформаційна безпека: стан, виклики сьогодення». Особливості проведення освітнього процесу в умовах карантину спонукали учасників круглого столу зустрітися й обговорити нагальні питання інформаційної безпеки у форматі відеоконференції. Модератор заходу – доцент кафедри, кандидат економічних наук Світлана Виганяйло.

У заході взяли участь члени наукового студентського гуртка – курсанти й студенти 1 курсу та студенти 3 курсу; запрошені студенти, які  працювали над науковими працями, теми яких дотичні до цієї теми, учасники студентських конференцій; науково-педагогічний склад кафедри соціально-економічних дисциплін.

З доповідями виступили курсанти 1 курсу: Олексій Смолевський − «Рівні забезпечення інформаційної безпеки», Максим Шешеня − «Основні правила безпеки в Інтернет», Дмитро Виноградський − «Комп'ютерний вірус і антивірусні програми». У доповідях розглядалися важливі питання інформаційної безпеки − стан захищеності життєво важливих інтересів людини, суспільства й держави. Для проведення відеоконференції була використана сучасна програма Zoom.

Сумська філія ХНУВС