Відбулося засідання наукового гуртка кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ в режимі селектора (режим онлайн-конференції).

Під час засідання учасники гуртка поділилися враженнями від участі в роботі науково-практичної конференції за темою «Держава і злочинність. Нові виклики в епоху постмодерну», а також обговорили широке коло питань, пов’язаних із застосуванням чинного кримінального законодавства України.

Під час засідання з науковими доповідями виступили курсанти 2 і 3 курсу – Наталія Расторгуєва, Дмитро Серховець, Анастасія Дорош, Павло Перепелиця, які звернули увагу на проблематику легалізації вогнепальної зброї, правового регулювання криптовалюти, протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, клонування людини тощо. Жваве обговорення серед учасників заходу викликали висловленні Дмитром Серховцем міркування з приводу легалізації вогнепальної зброї.