За допомогою платформи «Zoom» відбулося онлайн-засідання наукового гуртка з кримінального права, процесу та криміналістики Сумської філії ХНУВС за темою «Розвиток кримінального процесу в сучасних умовах. Практика застосування КПК України» під керівництвом старшого викладача кафедри юридичних дисциплін Марини Колесник за участі старших викладачів кафедри Віктора Кисельова, Людмили Соловйової та викладача Цвітани Баранової.

Зі студентами Валерією Будяк, Анастасією Кисіленко, Вікторією Панасенко, Маргаритою Покутнею, Аліною Чабаненко були обговорені актуальні питання кримінального процесуального законодавства у зв’язку із внесеними протягом 2019–2020 рр. змінами до Кримінального процесуального кодексу України, їх позитивні та негативні аспекти, значення для правозастосовної та правоохоронної діяльності, а також перспективи їх практичної реалізації.

Сумська філія ХНУВС