Викладач циклової комісії фізико-математичних дисциплін та інформатики Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Надія Подгорних та викладач циклової комісії  української та іноземної мов Людмила Чижова взяли участь у вебінарі «Онлайн-інструменти для створення навчальних відео та скрінкастів» освітнього проєкту «Всеосвіта».

Під час вебінару учасники отримали знання та навички з обізнаності в новітніх інформаційних та web-технологіях для створення освітньорозвивального середовища, що сприяє цілісному індивідуально-особистісному становленню; використання сучасних онлайн-інструментів для створення навчальних відео; реалізації інноваційної  діяльності педагога за допомогою цифрових технологій; активізації потенціалу цифрового інтелекту особистості в умовах реформування освіти.

Отримані знання викладачі застосовують у педагогічній діяльності.

Кременчуцький льотний коледж ХНУВС