Учасники комунікативного проєкту «МІСТ-MOST» Центру Українсько-Польського Розвитку університету взяли участь у написанні диктанту польською мовою, який традиційно проводять полонійні організації та Генеральне консульство Республіки Польща в Харкові до Дня Полонії та поляків за кордоном, Дня Національного Прапора та Дня Конституції Республіки Польща, що відзначаються 2 та 3 травня.

Цього року написання диктанту відбувалося дистанційно. Диктант розпочався 2 травня о 12 годині, після чого всі раніше зареєстровані учасники надіслали на адресу журі світлини з написаним текстом. Від Харківського національного університету внутрішніх справ у написанні диктанту взяли участь шестеро представників. Керівник Центру Микола Пахнін зазначив: «Для нас важлива не лише перемога у конкурсі, а саме участь, оскільки, таким чином університет висловлює глибоку шану до нашого найближчого європейського сусіда й близького друга. Диктант є ще одним підтвердженням плідної співпраці з полонійними організаціями та Консульством, яка триває і в нинішніх умовах».