Доцент кафедри правового забезпечення факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Андрій Денисов завершив курс «Фінансовий менеджмент» Національного університету «Києво-Могилянська Академія» через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus та отримав Сертифікат. Онлайн-лекції з проблемних питань оподаткування, фінансового забезпечення господарської діяльності, аудиту та менеджменту проводив провідний фахівець у галузі, викладач Києво-Могилянської бізнес-школи Олексій Геращенко. Курс «Фінансовий менеджмент» надає знання з основних питань фінансів підприємства, які допомагають сформувати новий погляд на проблемні питання фінансового забезпечення господарської діяльності в Україні.

Отримані знання будуть застосовані у рамках навчальних курсів, що викладаються кафедрою.