"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

Всесвітній день вишиванки – свято української культури, яке стирає кордони та об’єднує українців по всьому світу. Вишиванка є символом Батьківщини та дзеркалом народної душі. Вона завжди була і залишається українською святинею та символізує високу мудрість і духовне багатство багатьох поколінь.

У цей день багато років поспіль українці одягають вишиванки. І сьогодні, перебуваючи в умовах карантину, у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ, не порушуючи добрих традицій, було реалізовано творчий проєкт «З вишиванкою в серці». Його мета – навчити молодь шанувати й берегти національні українські традиції та популяризувати їх.

З нагоди свята студенти-правники першого курсу розробили фотоколаж «З вишиванкою в серці», а курсанти філії створили патріотичний відеочелендж  «Сорочка українська – це гордість і краса…».

Сумська філія ХНУВС