Всесвітній день вишиванки – свято української культури, яке стирає кордони та об’єднує українців по всьому світу. Вишиванка є символом Батьківщини та дзеркалом народної душі. Вона завжди була і залишається українською святинею та символізує високу мудрість і духовне багатство багатьох поколінь.

У цей день багато років поспіль українці одягають вишиванки. І сьогодні, перебуваючи в умовах карантину, у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ, не порушуючи добрих традицій, було реалізовано творчий проєкт «З вишиванкою в серці». Його мета – навчити молодь шанувати й берегти національні українські традиції та популяризувати їх.

З нагоди свята студенти-правники першого курсу розробили фотоколаж «З вишиванкою в серці», а курсанти філії створили патріотичний відеочелендж  «Сорочка українська – це гордість і краса…».

Сумська філія ХНУВС