Відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми досудового розслідування та судового розгляду злочинів проти статевої свободи та статевої недоторканності дітей, шляхи їх вирішення», організована Національною академією внутрішніх справ. Співорганізаторами конференції стали МВС України, Українсько-канадський Проєкт підтримки судової реформи, Консультативна місія Європейського Союзу в Україні. Серед понад 100 учасників заходу були представники Верховної Ради України, Колегії МВС, Генеральної прокуратури, Національної школи суддів, Національної асоціації адвокатів, вишів МВС України.

Харківський національний університет внутрішніх справ під час роботи онлайн-конференції представили завідувач кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології факультету № 6, доктор юридичних наук, професор Михайло Щербаковський із доповіддю «Проблеми використання висновку спеціаліста під час розслідування кримінальних проступків щодо дітей», а також доцент кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки факультету № 1, кандидат юридичних наук, доцент Тетяна Матюшкова із доповіддю «Актуальні напрями забезпечення належного відправлення правосуддя у справах про злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості дітей».

Тези доповідей на конференцію також підготували професор кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології факультету № 6, доктор юридичних наук, професор Валентина Корж і доценти цієї ж кафедри кандидати юридичних наук, доценти Світлана Лозова та Олена Соловйова.

За результатами конференції було сформовано рекомендації щодо внесення змін та доповнень до чинного кримінального процесуального законодавства, спрямовані на вирішення актуальних проблем досудового розслідування і судового розгляду злочинів проти статевої свободи та статевої недоторканності дітей, а також видано матеріали, що мають наукову і практичну значимість. Збірник тез доповідей опублікований на сайті Національної академії внутрішніх справ.