Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ Дмитро Швець зустрівся з гравцями футбольного клубу «Універ-Динамо». Нещодавно, 20 червня, стартував чемпіонат Харківської області у вищій лізі з футболу серед аматорських команд. Він триватиме чотири місяці й завершиться наприкінці жовтня. У минулому році команда університету стала віце-чемпіоном змагань, отримавши срібну нагороду. Друге місце посіли футболісти вишу і за результатами Кубку Харківської області з футболу пам’яті М. Т. Уграїцького. Ректор побажав гравцям успішно виступити у цьогорічному футбольному сезоні, продемонструвати свої найкращі спортивні риси – професіоналізм, волю, характер, завзятість – і здобути довгоочікувану перемогу.