День Конституції – не просто свято нормативного акту, а день, коли було затверджено права й свободи громадян України.  Рівно 24 роки тому наша держава отримала Основний Закон, за яким ми живемо й дотепер.

Конституція увійшла у суспільне життя громадян як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

У межах святкування Дня Конституції України в бібліотеці Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ представлено книжкову виставку-огляд «Оберіг державності і демократії». Серед її експонатів – література з фонду бібліотеки, яка відображає найважливіші історичні моменти конституційного процесу на шляху державотворення України.

У ці святкові дні усім бажаємо, щоб мир і взаєморозуміння сприяли подальшій розбудові нашої державності.

Бібліотека запрошує освітян переглянути книжкову виставку.

Сумська філія ХНУВС