"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

День Конституції – не просто свято нормативного акту, а день, коли було затверджено права й свободи громадян України.  Рівно 24 роки тому наша держава отримала Основний Закон, за яким ми живемо й дотепер.

Конституція увійшла у суспільне життя громадян як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

У межах святкування Дня Конституції України в бібліотеці Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ представлено книжкову виставку-огляд «Оберіг державності і демократії». Серед її експонатів – література з фонду бібліотеки, яка відображає найважливіші історичні моменти конституційного процесу на шляху державотворення України.

У ці святкові дні усім бажаємо, щоб мир і взаєморозуміння сприяли подальшій розбудові нашої державності.

Бібліотека запрошує освітян переглянути книжкову виставку.

Сумська філія ХНУВС