Напередодні професійного свята – Дня юриста України, який щорічно відзначається 8 жовтня,  бібліотека Харківського національного університету внутрішніх справ презентує розгорнуту книжково-ілюстративну експозицію «Знати право, служити праву, захищати право!». Вона розкриває етапи становлення та розвитку національної юридичної науки, містить інформацію про заслужених вчених-юристів України та молодих науковців, які продовжують та примножують традиції української галузі права. В експозиції представлені наукові та професійні надбання вчених у більш, ніж ста виданнях, ілюстрованих матеріалах.

Одними з перших експозицію відвідали курсанти і студенти перших курсів університету. Бібліотека запрошує університетську спільноту ознайомитися з експозицією.