Вийшов друком навчальний посібник з англійської мови «Human trafficking counteraction»  для курсантів ІІ курсу вищих навчальних закладів системи МВС України, які навчаються за спеціальністю «Торгівля людьми». Навчальний посібник має на меті розвинення навичок читання та усного мовлення у курсантів. Його видано за редакцією начальника факультету підготовки фахівців для підрозділів боротьби з кіберзлочинністю та торгівлею людьми Харківського національного університету внутрішніх справ В’ячеслава Маркова, старшого викладача кафедри іноземних мов університету Ганни Оганезової  у співпраці з Міжнародним жіночим правозахисним центром «Ла Страда – Україна» за підтримки ICCO/KerkinAktie.

При підготовці видання було використано широке коло фахових джерел, у тому числі інформація з «протоколу про попередження і припинення торгівлі людьми, особливо жінками і дітьми, і покарання за неї», що доповнює Конвенцію Організації Об’єднаних Націй проти транснаціональної організованої злочинності 15 листопада 2000 р., матеріали Організації Об’єднаних Націй (Глобальна ініціатива ООН з боротьби торгівлею людьми), Організації з безпеки співробітництва в Європі (ОБСЄ), Міжнародної організації з міграції (МОМ).