Доцентка кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 Ірина Василько взяла участь у вебінарі «Перенесення відпусток у 2020 році», організованому Цифровим видавництвом MCFR.

Спікерами вебінару стали Ірина Житкова - керівник Експертної групи Тематичного напряму MCFR Кадри.

Карантин зруйнував чимало планів на літній відпочинок, тож питання перенесення дат запланованих відпусток є актуальною для багатьох організацій та установ.  Під час проведення вебінару його учасникам було надано рекомендації щодо правильного планування та перенесення відпусток. Зокрема, розглядалися питання щодо впливу карантину на тривалість щорічних відпусток 2020 року; як перенести відпустку з ініціативи роботодавця; як оформити перенесення відпустки з ініціативи працівника; чи зобов’язаний роботодавець перенести відпустку працівнику на його прохання; які відпустки надають без заяв працівників, а які обов’язково планують у графіку відпусток; коли і як вносити зміни до графіка відпусток; чи погоджувати зміни до графіка відпусток з представницьким органом трудового колективу.

Інформація, отримана на вебінарі, буде використана у навчальному процесі під час викладання дисципліни «Трудове право».