Доцент кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології, кандидат психологічних наук, доцент Світлана Лозова взяла участь у вебінарі «Можливості почеркознавчої та технічної експертизи документів. Судова експертиза в Україні: законодавчі новели та моніторинг їх ефективності», який було організовано Незалежним інститутом судових експертиз «НІСЕ» (м. Київ).

Вебінар складався з двох тем. Перша тема була присвячена почеркознавчій та технічній експертизі документів. Експерти розповіли про методику дослідження документів на предмет підробки рукописного тексту та підпису, давності виготовлення документів та виконання підписів/печаток, встановлення факту монтажу тощо.

Друга тема вебінару базувалася на обговоренні останніх законодавчих новел у сфері судово-експертної діяльності, а також скасування монополії державних установ на проведення експертизи в межах кримінальних проваджень та особливості залучення приватного експерта/експертної установи в рамках судових справ.