Університетська бібліотека отримала дарунок – новітні видання від керівника Науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності ХНУВС Костянтина Бугайчука, який є постійним дарувальником літератури для бібліотеки.

Видання розроблені співробітниками Науково-дослідницької лабораторії з проблем протидії злочинності і присвячені удосконаленню діяльності Національної поліції України. Серед яких – монографічне дослідження Бугайчука К.Л. «Публічне адміністрування в органах Національної поліції України» та науково-практичні видання:

- «Порядок інформування центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги про випадки затримання особи, адміністративного затримання або застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою»: науково-методичні рекомендації /уклад. Бугайчук К.Л.

- Бугайчук К.Л., Федосова О.В. «Проникнення до житла чи іншого володіння особи в частині дотримання прав і свобод людини і громадянина (ст. 38 Закону України “Про Національну поліцію”)»: науково-практичні рекомендації.

- «Алгоритм дій дільничного офіцера поліції при документуванні адміністративних правопорушень»: науково-практичний посібник /уклад. Чайка О.А., Малиновська Т.М., Качинська М.О., Шорохова Г.М.

- «Подолання протидії розслідуванню злочинів економічної спрямованості»: науково-практичні рекомендації: /уклад. Пчолкін В.Д., Федосова О.В., Піддубний В.В.

Подарована література стане значним доповненням у теоретичній підготовці правоохоронців.

Бібліотека запрошує ознайомитися з виданнями.