Доцентка кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 Ірина Василько взяла участь в онлайн конференції «Літо по-бухгалтерські: ЄСВ-звітність, МШП і МНМА, ПДВ-декларація та поворотна фіндопомога», яка була організована ТОВ «Київська бухгалтерська служба».

Спікерами конференції виступили: консультант з питань бухгалтерського обліку та оподаткування Тимур Алієв; шеф-редактор 7eminar.com, експерт із трудового права та кадрового обліку Тетяна Мойсеєнко.

На конференції були розглянуті наступні питання: «Як заповнити ЄСВ-звіт та виправити помилки?», «Як вести облік МШП і МНМА?», «Особливості оподаткування та оформлення», «Як виправити помилки у ПДВ-декларації?», «Як оформити надання поворотної фінансової допомоги фізособам та як відобразити в 1ДФ?».

Конференція містить багато корисного матеріалу, який  є невід’ємною частиною навчальної дисципліни «Трудове право» і буде застосовуватись у навчальному процесі.