В Україні 29 серпня відзначають День вшанування пам'яті працівників органів системи Міністерства внутрішніх справ України, які загинули при виконанні службових обов'язків у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України та під час міжнародних операцій з підтримання миру та безпеки. Таку пам’ятну дату своїм Указом встановив Президент України Володимир Зеленський. У цей день в Україні відзначають річницю початку виходу українських військових з Іловайська у 2014 році.

Університетська бібліотека підготувала книжково-ілюстративну експозицію «Вони захищали мир та спокій». Експозиція розповідає про українських військових, які під час виконання службових обов’язків віддали свої життя за свободу та незалежність нашої держави.

Бібліотека запрошує університетську спільноту відвідати експозицію.