З нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України голова Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер та голова Харківської обласної ради Сергій Чернов вручили державні нагороди та відзнаки видатним діячам Харківської області.

Відповідно до рішення обласної ради, що грунтувалося на рекомендаціях Експертної ради, відзнаку Почесного громадянина Харківської області вручено голові Наглядової ради Харківського національного університету внутрішніх справ, члену Центральної виборчої комісії, голові Печенізької районної державної адміністрації (2005-2010 рр.), депутату Харківської обласної ради (2010-2014 рр.), народному депутату України (2014-2018 рр.), кандидату юридичних наук, доценту Ірині Єфремовій.

Колектив університету щиро вітає Ірину Олексіївну з високою нагородою та бажає міцного здоров’я, миру, добра, подальших звершень в ім’я українського народу та процвітання рідної землі!