Напередодні важливих державних свят нова виставка музею нагадує про багату історико-правову спадщину України, відомі героїчні, трагічні та славні події вітчизняної історії. Своє місце в експозиції займає й створення першого університету системи МВС у незалежній Україні – Харківського національного університету внутрішніх справ, як одного із наріжних каменів для побудови правової держави. Приділена увага і темі сучасної боротьби за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, у якій постійний особовий склад університету засвідчив свою патріотичну позицію, взявши участь у проведенні АТО-ООС.

На виставці представлені рідкісні видання Харківського національного університету внутрішніх справ 1990-2000-х років, зокрема, підготовлені кафедрами Українознавства, Теорії та історії держави і права, Конституційного та міжнародного права та ін.

Запрошуємо викладачів, слухачів та студентів переглянути виставку у зручний час!