Начальник наукового відділу Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат економічних наук Марина Петченко взяла участь в онлайн-курсі на тему «Академічна доброчесність в університеті»  на платформі громадянської освіти від Відкритого Університету Майдану (ВУМ).

Спікерами вебінару виступили: Сергій Квіт – доктор філологічних наук, професор НаУКМА, директор Центру забезпечення якості освіти Національного університету «Києво-Могилянська академія», Світлана Чуканова – кандидат педагогічних наук, координатор американської бібліотеки імені Віктора Китастого при НаУКМА, старший викладач кафедри психології та педагогіки НаУКМА.

Під час вебінару було розкрито питання академічної доброчесності,  плагіату, стратегії уникнення плагіату (академічне письмо), передумови створення доброчесного середовища в університеті (університетська автономія).

За успішно пройдені тести по блокам курсу учасниця отримала сертифікат. Набуті знання з курсу будуть застосовані в навчальній та науковій роботі коледжу.

Кременчуцький льотний коледж ХНУВС