Старша викладачка кафедри українознавства факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ Наталія Єльнікова успішно закінчила курс «Протидія та попередження булінгу (цькуванню) в закладах освіти», що відбувся на платформі масових відкритих онлайн-курсів Prometheus.

За час навчання вона ознайомилася з поняттям «булінг» (цькування), проаналізувала стадії розвитку процесу та передумови виникнення булінгу в закладі освіти, розглянула типи учасників булінгу в закладі освіти, визначила їх ролі та наслідки такого цькування. Також з’ясувала, як можна убезпечити педагогів від вигорання та основних помилок при протидії булінгу, окреслила основні підходи в профілактиці булінгу та сформувала варіанти профілактичних програм для закладу освіти.

Після завершення навчання Наталія Єльнікова отримала сертифікат, що засвідчує успішне завершення цього курсу. Набуті знання будуть застосовані як у навчально-практичній, так і в науковій діяльності.