Професор кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки Харківського національного університету внутрішніх справ, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, керівник університетської збірної команди з гирьового спорту Андрій Забора посів друге місце у Всеукраїнських змаганнях-онлайн «Гвардійський комплекс». В них взяли участь військовослужбовці та службовці Національної гвардії України, ветерани внутрішніх військ МВС та Національної гвардії України, а також члени їх сімей.

Змагання проводилися уперше, але відтепер проводитимуться щороку, адже їх мета шляхетна – популяризація спорту та здорового способу життя. Змагання не мають вікових обмежень. Учасників було розбито на дев’ять вікових груп у чотирьох категоріях: діти, юніори, дорослі й ветерани. Андрій Володимирович виступав у категорії «ветерани». Напередодні Дня Незалежності України було підбито підсумки заходу та визначено переможців. Вручення нагород та заохочувальних призів відбулося в Національній академії Національної гвардії України у м. Харків. За результатами змагань Андрій Забора лише на п’ять очок поступився переможцю, проте, як справжній спортсмен не звик пасувати і має намір отримати реванш наступного року. Врахувавши вказані журі недоліки, Андрій Володимирович знову візьме участь у змаганнях і обов’язково здобуде перемогу. Тож, бажаємо нашому колезі не звертати з обраного шляху і обов’язково продемонструвати найкращий результат!