Викладачки циклової комісії природничих дисциплін та циклової комісії філологічних дисциплін Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Оксана Гусарова, Надія Подгорних та Людмила Чижова взяли участь у п’ятиденному Всеукраїнському освітньому онлайн-марафоні з підвищення кваліфікації на тему: «Траєкторія розвитку сучасного педагога».

Авторка марафону та фасилітаторка онлайн-зустрічей Леся Литвиненко – директорка, головна редакторка та спів засновниця проєкту «Всеосвіта».

Учасники марафону вдосконалили й набули компетентності у галузі професіонального розвитку; знання і розуміння сучасних тенденцій розвитку освітнього процесу; здатність використовувати на практиці сучасні методичні підходи до оцінювання навчальних досягнень; здатність орієнтуватися в інформаційному просторі, отримувати інформацію та оперувати нею відповідно до власних потреб і вимог сучасного високотехнологічного інформаційного суспільства; здатність самостійно навчатися та розвивати особистісний потенціал; вміння формувати безпечне новітнє освітнє середовище. Оволоділи навичками користування генератором динамічних QR-кодів, а також обмінялися власними думками, новинами, світлинами, оголошеннями, розглянули широкий спектр питань, пов'язаних із удосконаленням педагогічної майстерності та впровадженням інновацій в освітню діяльність.

Набуті знання будуть застосовані викладачами в освітньому процесі коледжу.

Кременчуцький льотний коледж ХНУВС