Відбулося чергове засідання Вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ, яке було проведено з дотриманням усіх карантинних вимог. У заході взяли участь начальник ГУНП в Харківській області генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, ректор університету полковник поліції Дмитро Швець, ректори вишу попередніх років генерал-полковники міліції Олександр Бандурка та Сергій Гусаров. Дмитро Швець зазначив, що основним питанням є підготовка до нового навчального року. Він подякував усьому колективу за сумлінну працю та службу і вручив нагороди працівникам вишу.

Відомчою заохочувальною відзнакою МВС України – Почесною грамотою за зразкове виконання посадових обов’язків, особисту ініціативу і самовідданість, високий професіоналізм нагороджено:

• підполковника поліції Старосту Віталія Івановича, начальника відділу юридичного забезпечення;
  • підполковника поліції Терницького Сергія Миколайовича, завідувача відділення моніторингу відділу кадрового забезпечення.

Відомчою заохочувальною відзнакою МВС України – Грамотою відзначено:

• полковника поліції Гарбузюка Костянтина Геннадійовича, декана факультету №2;
  • майора поліції Собченко Людмилу Ігорівну, начальника відділу режимно-секретного забезпечення;
  • Греченка Володимира Анатолійовича, завідувача кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6.

Відомчу заохочувальну відзнаку МВС України  – Подяку оголошено:

• Волошиній Наталії Олексіївні, начальнику редакційно-видавничого відділу;
  • Пальваль Ользі Анатоліївні, заступнику начальника відділу фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку;
  • капралу поліції Плеханову Владиславу Романовичу, курсанту факультету № 4;
  • рядовому поліції Федорцю Микиті Олександровичу, курсанту факультету № 2.

За вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів, багаторічну сумлінну працю та високий рівень професійної майстерності оголошено Подяку Голови Харківської обласної державної адміністрації:

• підполковнику поліції Рязанцевій Ірині Миколаївні, начальнику навчально-методичного відділу;
  • майору поліції Соколову Олександру Анатолійовичу, старшому викладачу кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету №2;
  • старшому лейтенанту поліції Овчарову Миколі Вячеславовичу, інспектору групи протипожежної безпеки відділу матеріального забезпечення.

Подякою Голови Харківської обласної ради відзначено:

• майора поліції Пчеліна Віталія Борисовича, доцента кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3;
  • майора поліції Шаповалова Сергія Вікторовича, інспектора відділу організації служби;
  • Плеснявського Владлена Петровича, начальника відділу матеріального забезпечення.

Подяка Вченої ради університету оголошена:

• майору поліції Коваленку Костянтину Вікторовичу, доценту кафедри трудового та господарського права факультету № 2, кандидату юридичних наук, доценту;
  • капітану поліції Шевченку Тихону Віталійовичу, старшому викладачу кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 2;
  • Бардашевській Наталії Миколаївні, інспектору факультету № 2;
  • Свердліну Костянтину Юрійовичу, заступнику декана факультету № 6;
  • рядовому поліції Пушкарю Олександру Сергійовичу, слухачу Сумського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Сумської філії ХНУВС.

«Новий навчальний рік розпочався. Бажаю кожному з вас творчого натхнення, міцного здоров`я та подальших професійних успіхів», – зазначив Дмитро Швець.