Завідувач відділення планування навчального процесу загальноосвітньої підготовки Наталія Кравченко та викладачка циклової комісії природничих дисциплін  Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ  Людмила Пилипенко взяли дистанційно участь у Всеукраїнському науково-практичному онлайн-семінарі «STEM-освіта: ресурси та перспективи розвитку в 2020–2021 навчальному році».

Під час онлайн-семінару обговорювався стан та актуальні питання розвитку STEM-освіти в Україні; наводилися практичні аспекти досвіду роботи відділу STEM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

Методичні рекомендації щодо розвитку STEM-освіти в закладах освіти учасницями будуть використані  у науковій та  педагогічній діяльності коледжу.

Кременчуцький льотний коледж ХНУВС