Викладачка циклової комісії філологічних дисциплін Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Світлана Чередник дистанційно взяла участь у вебінарі на тему «Рефлексивне оцінювання в освітньому процесі як ресурс особистісного розвитку».

Вебінар провела Ярослава Швень – психологиня, коучка, викладачка в системі освіти дорослих, кандидатка психологічних наук, доцентка кафедри філософії і освіти дорослих ДЗВО «Університет менеджменту освіти».

Під час вебінару було розкрито теоретичні аспекти психології оцінювання в умовах сучасного закладу освіти та практичні рекомендації для реалізації рефлексивного оцінювання в умовах освітнього процесу для ефективного навчання та мотивації освітньої діяльності. Набуті знання будуть застосовані в освітньому процесі коледжу.

Кременчуцький льотний коледж