Харківський національний університет внутрішніх справ відвідав Почесний Консул Казахстану в Харкові Емін Наджафлі. Він зустрівся з ректором Харківського національного університету внутрішніх справ Дмитром Швецем, обговоривши низку нагальних питань. У заході також взяли участь проректори вишу Леонід Могілевський, Михайло Бурдін, декан факультету № 6 (права та масових комунікацій) Оксана Брусакова, помічниця Почесного Консула Стефанія Рішко. Почесний Консул також передав університету сучасне обладнання – смарт-телевізор для забезпечення роботи Наукового парку університету «Наука та безпека».

Емін Наджафлі подякував за гостинність, зазначивши важливість співпраці з поліцейським вишем. Дмитро Швець подякував Почесному Консульству Казахстану та особисто Почесному Консулу за надання постійної підтримки у розвитку університету. Під час зустрічі було обговорено перспективні напрями роботи та окреслено план співпраці на найближчий час.